14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI

 

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI

 

Yarışmanın konusu:

Kamer İthalat sponsorluğunda 14 Şubat Sevgililer Gününe özel yapacağımız yarışmanın teması “sevgi” üzerinedir. Sevgi kavramı sadece insanlarla sınırlı değildir; canlı ve cansız tüm varlıklar sevgi teması içinde fotoğraflanabilir.

 

Yarışma başlangıç ve bitiş tarihleri:

Yarışma Başlangıç tarihi: 14.01.2018

Son Katılım Tarihi: 14.02.2018

 

Yarışma Ödülleri

1.’ye : Mefoto BackPacker Air Travel Tripod

2.’ye : Benro Reebok 100N Siyah Sırt Kamera Çantası

3.’ye : Benro BK10 Akıllı Mini Tripod ve Selfie Stick 

 

 Yarışma Şartnamesi:

Yarışmaya katılım ücretsizdir.

Yarışma sadece Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir.

Bir kişi en fazla 3 adet fotoğrafla katılabilir. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

Tüm yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.

Ön jüri gerek duyduğu fotoğrafların orijinallerini isteme hakkına sahiptir.

Yüklenen fotoğraflarda istenilen filtre, efekt ve görüntü işleme tekniği kullanılabilir. Manipülasyon kullanılan fotoğraflar geçersiz sayılacaktır.

Yarışmaya katılım için @dslrtr Instagram hesabının takip edilmesi ve yarışma için paylaşılan fotoğrafın açıklama kısmına #dslrtrilesevgiyifotografla hashtag’inin yazılması gereklidir.

Yarışmaya katılanların yarışma sonuçlanana kadar Instagram kullanıcı/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir.

Yarışmaya katılan fotoğrafların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.

Yarışma sonuçları açıklanmadan önce kazananlara Instagram profilleri üzerinden DM ile ulaşılacak, iletişim ve fotoğraf bilgileri kontrol edilecektir. Bu süreçte cevap alınamayan kullanıcıların yerine yedek kazananlar alınacaktır.

Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.

Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgilisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeplerle düzenleyici firmalar sorumlu tutulamaz.

Kamer İthalat sponsorluğunda yarışmayı düzenleyen Digital SLR Photography yarışma şartlarında düzenleme, ekleme/çıkarma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.

Yarışma bitiminde kazanan fotoğraflar Digital SLR Photography Mart sayısında yayınlanacaktır. Kazanan fotoğrafların yüksek çözünürlüklü baskıya uygun hali katılımcılardan istenecektir.

Yarışmaya katılanlar “yarışma katılım şartlarını” okuyup kabul etmiş sayılırlar.


Copyright 2016 - Digital SLR Photography