PITTA: Drone ve Aksiyon Kamerası

Anten moduna sahip, monte edilebilir, elde taşınabilir ve takılabilir: PITTA. Kickstarter'da para toplayan PITTA, hepsini başarabilen bir kamera gibi görünüyor. Modüler bir tasarım olarak inşa edilmiş olan PITTA, çeşitli farklı modların arasında dönüştürmek için mıknatısların yanı sıra bükülme ve kilitleme sistemi kullanıyor.

 

Tasarım ve İnşası


Küçük ve hafif olan PITTA sadece 200 gram ağırlığında. Pervaneleri hariç 170 mm çapında olan droneun kanatları taşınabilirlik için katlanabilir. 13MP kamera, koruyucu ünitenin içinde bulunuyor.

 

Anten Modu

Otomatik takip, araziyi tanıma, yörünge ve dönüş gibi çeşitli uçuş modları ve özellikleri var. Ayrıca 360 derecelik bir panorama çekimi yapabiliyor. Uçuş mobil uygulama üzerinden kontrol ediliyor ve seviye düşük olduğunda kullanıcıyı uyarıyor.

Aksiyon Kamera Modu

Hareketli kamera olarak PITTA avuç içi olarak kullanılabilir veya hareket kamera modülü aracılığıyla herhangi bir standart aksiyon kamerası üzerine monte edilebilir. Burst shooting, 60fps yavaş çekim video ve zaman atlamalı işlevsellik özellikleri mevcut. Kullanıcılar çekimlerini ve videolarını sosyal medyaya ve canlı hayata geçiren videolara kolayca paylaşabilme imkanına sahip. 

Ev Güvenliği Modu

Bonus olarak PITTA, bir ev güvenlik kamerası olarak da kullanılabilir. Şarj ünitesine yerleştirildiğinde, videoyu doğrudan telefonunuza aktarabilir; bu da, evden uzaktayken evde veya evcil hayvanınıza göz kulak olmak için kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Fiyatlandırma ve stok durumu

PITTA şimdi Kickstarter'a para topluyor ve 3 Şubat'a kadar bunu yapıyor olacak.


Copyright 2016 - Digital SLR Photography