ViewSonic VP2468 Monitör İncelemesi

ViewSonic VP2468 monitör, ister amatör ister profesyonel fotoğraf meraklısı olun, ister dijital ortamlar için video düzenleyin ister CAD/CAM uygulamaları ile tasarım yapın, evde veya işinizde 24 Full HD çözünürlüğü ile size en iyi maliyetle çok geniş bir özellik gamını sunuyor.
 
X-rite kalibrasyon cihazı ile geliştirilen VP2468, kendi segmentinde rakipsiz olarak sunduğu donanım kalibrasyon cihaz uyumluluğu sayesinde standart monitörlere göre daha uzun süre etkileyici renk performansını garanti ediyor. Ek olarak kendi segmentinde* donanımsal olarak hem renk
doğruluğu hem de ışıksal üniformiteyi kalibre edebilen tek monitör, DELTA E<2 değeri ile renk doğruluğunu garanti ederken, %95‘in üzerinde
parlaklık homojenliği (luminans uniformity) ile ekranın her köşesindeki parlaklığını endüstrinin en üst noktasına taşıyor.
 
4 kenar çerçevesiz tasarımı ile çoklu monitör uygulamalarında mükemmel uyum sağlıyor; böylece ister yatay ister dikey olarak 2 monitörü yan yana çok kolay bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Auto-pivot özelliği sayesinde ekranı pivot konuma getirdiğinizi algılıyor ve otomatik döndürür özellikle portre fotoğraf düzenlerken ekranı dik kullanmak daha detaylı bir çalışma yapmanıza olanak tanıyor.
 
3 yıl sıfır piksel garantisi ile 3 yıl boyunca oluşabilecek herhangi bir piksel sorununa karşı da garanti desteği sunuyor. %99sRGB ve %78 (tipik) ADOBE RGB renk gamut desteği sunmanın yanında 14-bit 3D LUT, 5 gamma ayarları ve 6 renk ekseni, Rec709, EBU, SMPTE-C olmak üzere farklı renk ayarı yapmanıza olanak tanırken en doğru renkleri göstermek/renderlamak için özel olarak tasarlanmış.
 
Daha detaylı bilgi için https://goo.gl/fzWRBv https://goo.gl/b3bqEY

Copyright 2016 - Digital SLR Photography