Kuzey ve Orta Afrika - Alternatif Bir Gezi Rehberi

Gezgin Okan Okumuş, Kuzey ve Orta Afrika - Alternatif Bir Gezi Rehberi’yle Yeşil Burun Adaları, Etiyopya, Fas, Senegal, Tanzanya, Ruanda, Uganda, Kenya ve Mısır’daki yol deneyimlerini, turizm endüstrisinden bağımsız biçimde seyahat etmeye ilgi duyan okurlara sunuyor.

 

Okan Okumuş’un sırt çantasıyla yaptığı gezilerini anlattığı Sınırları Kaldırdım dizisinin üçüncü kitabı Kuzey ve Orta Afrika’da unutulmaz yerel lezzetlerle tanışıp vahşi doğada maceralara atılacak, farklı kültürden pek çok insana merhaba deyip yerel ritüellere katılacak ve bu ülkelerdeki gündelik yaşama olduğu kadar ilginç ve çarpıcı tarihi olaylara da tanıklık edeceksiniz. Yazarla birlikte binip yolculuk edeceğiniz sept-place’lar, bodaboda’lar ve tuk tuk’larla bazen enerjik metropollerin keşmekeşine takılacak bazen de tek bir turist bile görmeden günlerin geçeceği, henüz kitle turizmine yenik düşmemiş dingin cennetlere uğrayacaksınız.

 

Sınırları Kaldırdım dizisi Madagaskar, Güney Afrika Cumhuriyeti, Lesotho, Mozambik, Malavi, Zambiya, Botsvana, Zimbabve ve Namibya’yı içine alan Güney Afrika kitabıyla devam edecek.

 


Copyright 2016 - Digital SLR Photography