ViewSonic Yeni Kurumsal Ergonomik Monitörünü Tanıttı

ViewSonic VG2765, 27" WQHD çözünürlüğü ve çerçevesiz ekranı ile ofis işlerinizi verimli bir şekilde yapmanız için tasarlanmış. Her açıdan renk doğruluğu ve daha yüksek renk performansı sunan SuperClear® IPS Paneli sayesinde görüntülerdeki netliği hissedebiliyorsunuz. 2K çözünürlüğü ile tek bir ekranda farklı içerikler üzerinde kolayca çalışmak mümkün. VG2765 sahip olduğu çerçevesiz ekranı ve kişisel konforunuza göre ayarlayabileceğiniz ergonomik tasarımı ile çoklu ekran uygulamalarını destekleyerek işinizde verimi arttırmanızın da önünü açıyor.

27" ekranında WQHD 2560x1440 çözünürlüğü çalıştığınız içeriklerde daha keskin görüntü sunarken Full HD ekranlara göre %70 oranında daha geniş masaüstü deneyimini de yaşamanıza olanak tanıyor. Daha rahat ve geniş görüş ortamı sunan çerçevesiz tasarımı ile çoklu ekran olarak kullanabiliyor.

10bit renk desteği ile içeriklerinizdeki renkleri çok geniş bir renk spektrumunda oluşturarak beklentilerinizin çok ötesinde bir renk deneyimi sunuyor. Ayrıca HDMI, Displayport, mini Displayport, VGA ve USB3.0 bağlantıları ile yüksek çözünürlüklü görüntü için farklı cihazlarla uyumlu olarak da kullanabilmenize imkan sağlıyor. VG2765, Türkiye‘de yaklaşık olarak 499 usd + KDV fiyatına sahip.

 


Copyright 2016 - Digital SLR Photography