ON1 Fotoğraf RAW 2018 Ücretsiz Güncelleme Duyurdu

   Yazılım artık farklı modeller için (şimdi Fujifilm dahil olmak üzere) kamera profillerini içeriyor, böylece kameranın arkasında gördüğünüz görüntüyü yıkıcı olmayan düzenlemelerle çoğaltabiliyorsunuz. Yazılım ayrıca, kullanıcıların mat, vintage veya sinematik renk derecelendirme görünüm eklemelerine olanak tanıyan Look-Up Tabloları (LUTs) da içeriyor.

 

   Firma, kullanıcıların harmanlama seçeneklerini istifleyebilecek, maskeleyebilecek ve kontrol edebilecekleri bir “ton” LUTS vaat ediyor. Yeni sürümde, Raw + JPEG modunda çekilen dosyaların JPEG kopyalarını gizleme seçeneği de bulunacak ve daha az karmaşık bir kütüphane oluşturulacak; ancak yazılım, JPEG'e ve Raw dosyasına yaptığınız tüm meta verileri veya dosya değişikliklerini uygulayacak. İşlevsellik ve özelliklerde bolca ince ayar sunan yazılımın yeni sürümünde, fırçalama performansı daha iyi ve Filmstrip işlevi de düzenlenmiş yenilenmiş ayrıca Transform aracı da yeni işlevlere sahip.

 

   ON1 Photo Raw 2018.5 ayrıca modüller arasında daha hızlı geçiş ve daha fazla kararlılık ve hata düzeltmeleri ile genel olarak geliştirilmiş performans vaat ediyor.


Copyright 2016 - Digital SLR Photography