Sigma'nın FHR-11 Arka Filtre Tutucusu, Şimdi Canon İle Çalışıyor

   Arka Filtre Tutucusu FHR-11, Sigma'ya göre jel filtrelerin bir lensin arkasına bağlanmasını sağlayarak, daha fazla “fotoğrafik ifade özgürlüğü” sağlamasına izin veriyor.

 

   Kullanıcılar, ya bunu kendileri kuruyor ya da bunu kurulması için Sigma'ya ödeme yapıyor. Kit bir sabitleme kılavuzu ve tutucuyu yerine koymak için bazı vidalarla birlikte geliyor. Bu daha uygun fiyatlı bir seçenek olsa da, kullanıcılar kurulum sırasında neden oldukları herhangi bir hasarın garanti kapsamında olmayacağını bilmeli.

 

   Jel filtreler özellikle portre çekimlerinde kullanışlı ve fotoğrafçıların görüntülerine renk atmalarına izin veriyor. Uzunca bir süre dayanabiliyorlar. Bu sebeple, bu tür bir görüntüyü resimlerinize ekleyebilme fikrini seven bir Sigma kullanıcısıysanız, yeni Arka Filtre Tutucu FHR-11 sizin için dikkate değer.

 

Sigma FHR-11 Arka Filtre Tutucu fiyat

 

   Arka Filtre Tutucusu FHR-11, Sigma'dan 34.99 £ 'luk bir fiyatla temin edilebilir ve markanın sizin için kurmasını istiyorsanız, tüm paket size 59.99 £'a gelecektir. Bu yükleme hizmeti 18 Mayıs'tan itibaren satışa sunulacak.


Copyright 2016 - Digital SLR Photography