Digital SLR Photography Nisan 2015 Sayı 33

ŞİPŞAK

Haberler

KESKİN KENAR

Micheal Schlegel – Sade Hatlar

OKUR VİTRİNİ

Sizlerden gelen en iyi fotoğraflar

FOTOĞRAF TEKNİKLERİ

Basit adımlarla harika kareler

Çevresel Portreler

Profesyonel portre fotoğrafçısı Jonethan Bielaski mükemmel çevresel portreler için ışığı ve kompozisyonu nasıl kullanacağınıza dair tecrübelerini paylaşıyor.

Yüksek ISO Değerleriyle Çekim

Kameranızı hiç en yüksek ISO Değerinde kullandınız mı? Lee Frost yüksek seviyedeki gürültüyü nasıl lehinize çevirebileceğinizi anlatıyor.

Fırtınanın Böylesi

Profesyonel manzara fotoğrafçısı Helen Dixon sarp kayalıklı sahil manzaraları çekimlerinde dikkat etmeniz gereken noktaları aktarıyor.

Engin Ufuklar

Göz alıcı sahnenin nefes kesen güzelliğini görüntülemek sandığınız kadar zor değil. Lee Frost çarpıcı panorama çekimlerini nasıl yapabileceğinizi anlatıyor.

FOTOĞRAF ATÖLYESİ

Profesyonel fotoğrafçı Ross Hoddinott’tan şarkıcı Paul Potts’a sahil manzaraları çekim dersi

AİLE ALBÜMÜ

Mutlu Aile Tablosu

Ailenizin harika fotoğraflarını çekmek için ilhama ve fikirlere mi ihtiyacınız var? İşte size aile albümü yaratmak için bir fırsat. Uzman fotoğrafçılardan muhteşem aile fotoğrafları yakalayabilmeniz için 10 değerli ipucu

UZMAN TAVSİYESİ

Daha iyi fotoğraflar çekmenize yardımcı olacak uzman görüşleri

100 FOTOĞRAF FİKRİ

Fotoğraf çekimine dair hemen her yerde faydalı bilgiler bulabilirsiniz; İnternet, Dergi, Kitap vs. Ancak biz sizin için farklı bir çalışma yaptık ve size ilham ve fikir verebileceğini düşündüğümüz en önemli 100 Fikir, İpucu ve Bilgiyi bir araya getirdik. Durmayın! Yeteneğinizi geliştirerek bu sayfaları bir an önce okumaya başlayın…

EKİPMAN / İNCELEME

Samsung NX1

Profoto B2 250 AirTTL

 

Digital SLR Photography Nisan 2015 Sayı 33


Copyright 2016 - Digital SLR Photography